Istorija

    VIVOTEK INC., įkurta Taivane 2000 metais, ši kompanija greitai tapo viena iš prestiziškiausių tinklinių vaizdo stebėjimo sistemų gamintojų lyderių. Jau 2006 metais VIVOTEK buvo įtrakta į Taivano akcijų biržą.  2007 VIVOTEK atskyrė dukterinę įmonę VATICS, kuri orentuota į tinklo ir protokolų, ryšių, bei pardavimų srityje. Kylant pardavimams buvo įkurtas pardavimų, techninio palaikymo ir aptarnavimo skyrius JAV, Kalifornijos valstijoje.

            Filosofija

    VIVOTEK kompanijos pagrindinės vertybės yra intergracija, rūpestingumas ir inovacija. Kompanijos prioritetai yra nukreipti į patikimų ir artimų sankykių su klientais, partneriais ir darbuotojais palaikymu ir pažangiausių produktų, sprendimų paleidimą į rinką.

Kodėl VIVOTEK?

    VIVOTEK kompanijos koziris yra stipri mokslinių tyrimų ir gamybos galimybės ir plėtra. Per visus gyvavimo metus VIVOTEK pademonstravo puikius rezultatus vaizdo kodavimo technologijų, tinko protokolų, IP kamerų lustų sistemų kūrime ir sukaupė nemažai žinių ir patirties, kad išleistų į rinką daug patikimų produktų, kurie puikiai suderinti net ir su kebliausiomis tinklo sistemomis.  
   
VIVOTEK siūlo plačią gaminių seriją: tinklo kameras, vaizdo serverius, vaizdo imtuvus, tinklo įrašymo įrenginius (NVR), ir programinę įrangą vaizdo stebėjimui. 2005 VIVOTEK išleido savo pirmąjį sukurtą IP kamerų lustų sistemą, (VVTK-1000), kurią panaudojo 7000-serijos vaizdo stebėjimo produktuose. Po to metai po metų VIVOTEK kurs produktus su vis daugiau pažangių funkcijų išplėsiančių produktų spektrą nuo taupių iki aukšto lygio produktų. Kompaniją ir iki šiol stengiasi nenukrypti nuo šios krypties: kurti tiek ekonomiškus, tiek aukšto technologinio lygio reikalaujančio sprendimo produktus savo klientams.

Apie VIVOTEK