H.265 TECHNOLOGIJA

VIVOTEK pristato naujos kartos vaizdo medžiagos įrašymo technologiją, H.265. Naujoji technologija ženkliai skiriasi nuo jos pirmtako (H.264). Ši technologija išsiskiria tuo, kad suteikia ženkliai daugiau galimybių koreguoti vaizdo stebėjimo medžiagą, nepakenkiant kokybei. Naujos kartos technologija suderinama su naujo tipo VIVOTEK 9000 serijos IP kameromis, bei įrašymo įrenginiais. Taip pat pritaikyta ir VAST (centrinio valdymo programinei įrangai). Tai puikus sprendimas ieškantiems kaip prailginti saugomo įrašo laiką, nemažinant įrašymo kokybės.

Su naująja technologija jūs galėsite pasiekti  daugiau (lyginant su H.264)
  • sumažinti srauto pralaidumą iki 50% nemažinant vaizdo kokybės
  • padidinsite modernizuotos Smart Stream II funkcionalumą
  • vietos reikalingos įrašo saugojimui optimizavimas.
  • aukštos kokybės vaizdo stebėjimas su naujos kartos 3 ir 5 megapikselių kameromis
  • pilnas H.265 palaikymas ir naudojimas su (VAST V 1.11.06) centrinio valdymo programine įranga.VIVOTEK pristato pilną sprendimą su H.265 technologija, leidžiantį klientams mėgautis privalumais jau dabar.

Vivotek Smart Stream II Suteikia srautui daugiau efektyvumo.

Be to į H.265 įrangos diegimą, Vivotek taip pat išskiria sudėtingą Smart Stream II, naujos kartos vaizdo suspaudimo technologiją. Naudojant Vivotek Smart Stream II,  galime optimizuoti  rezoliuciją ir užtikrinti maksimalų pralaidumo efektyvumą. Klientai galės žymiai sumažinti tinklo pralaidumo ir saugojimo reikalavimus. Suderinus H.265 ir Vivotek Smart Stream II, V-Pro H.265 Line kameros leis  sumažinti pralaidumą ir saugojimo sąnaudas iki 80% daugiau negu naudojant H.264.V-Pro H.265 Line

YouTube Video

Comments