Išmanioji fokusavimo sistema maksimaliam vaizdo detalumui

Pristatymas

Viena iš pagrindinių aukštos raiškos IP kamerų montavimo problemų yra reikiamas fokuso nustatymas. Taip yra todėl, kad išfokusuoto vaizdo vizualinė informacija yra iššvaistoma. Reikiamai sufokusuota kamera rodo detalesnį vaizdą ir tai ypač svarbu kai reikia ką nors atpažinti arba naudojant analitines vaizdo apdorojimo sistemas, kurių efektyvumas priklauso nuo vaizdo detalumo, pavyzdžiui numerių arba veido atpažinimo analitinės sistemos.

VIVOTEK išmaniojo fokusavimo moduliai

  • Fokusavimo asistentas
  • Nuotolinis fokusavimas
  • Nuotolinis galinis fokusavimas

VIVOTEK sukūrė išmaniąją fokusavimo sistemą, kad fokusavimo procesas būtų paprastenis ir tikslesnis. Išmaniojo fukusavimo sistema susideda iš trijų modulių: fokusavimo asistento, nuotolinio fokusavimo ir nuotolinio galinio fokusavimo.

Fokusavimo asistento modulis suteikia greitą ir paprastą būdą sureguliuoti fukusą, kai montuojama kamera. paspaudus fokusavimo asistento mygtuką esantį ant kameros korpuso įjungia kameros vaizde fokusavimo skaitinį indikatorių. Kameros fokusavimo indikatorius apskaičiuoja tinkamiausą fokusavimo skaitinę reikšmę, kuria naudojantis galima sureguliuoti optimalų fokusą.

Focus Assist

Nuotolinio fokusavimo modulis siūlo sprendimą, kai susiduriate su fokusavimo sunkumais, kuomet kamera yra jau sumontuota ir naudojama. Ši fokuso nuotoliniu būdu koregavimo galimybė IP vaizdo stebėjimo kamerose, yra labai pageidaujama montuotojų, nes neretai kameros montuojamos sunkiai prieinamose vietose, kur rankiniu būtu fokusavimas yra itin sudėtingas. Nuotolinio fokusavimo būdu galėsite lengvai pareguliuoti fokusą ir objektyvo kampą IP kamerų sąsajoje, fokusavimas vykdomas naudojant objektyvus su žingsniniais varikliukais. Dažniausiai ši sistema taikoma su gamykliškai įmontuotais objektyvais VIVOTEK cilindrinėse ir kupolinėse kamerose.

Remote Focus

Nuotolinio galinio fukusavimo modulis suteikia galimybę papildomam fokusavimo lygiui, reguliuojant CCD/CMOS sensoriaus plokštės poziciją. Montuotojai gali reguliuoti sensoriaus plokštės atstumą tarp objektyvo ir sensoriaus nuotoliniu būdu tiesiai iš IP kameros sąsajos, taip greitai ir patogiai sufokusuoti vaizdą. Dažniausiai ši sistema taikoma VIVOTEK box tipo kamerom.

Remote Back Focus (RBF)

VIVOTEK išmanioji fokusavimo sistema teikia savo klientams išmanų kamerų dizainą ir įvairius sprendimus, kad pasiektų idealų, greitai ir paprastai sureguliuojamą kamerų fokusą.