Padidintas naktinis jautrumas: parodyk, kaip matai naktyje

VIVOTEK SNV (padidinto naktinio jautrumo) technologija padidina iP kameros jautrumą tiek, kad prie mažo apšvietimo aukštos raiškos spalovtas vaizdas tampa realybe.

„YouTube“ vaizdo įrašas


Prasto apšvietimo problemos vaizdo sistemose

Kada pasirodė pačios pirmosios IP kameros, prastas apšvietimas buvo didžiausias IP kamerų priešas. Problema ta, kad prie prasto apšvietimo IP kamerų generuojamas vaizdas buvo arba labai prastos kokybės (su dideliu triukšmu), arba išvis nieko nesimatytdavo. Be to, IP kamerų jautrumas mažėja su kiekvienu papildomu megapikseliu. Šią problemą iš dalies išsprendė IR LED apšvietimo prožektoriai, kurie leidžia matyti naktinį vaizdą ir visiškoje tamsoje, bet IR prožektoriai šviečia tik juodai baltame vaizde. Spalva yra labai svarbi vizualinė informacija, kuri kartais nulemia ar objektas bus atpažintas ar ne, todėl svarbu turėti visą įmanomą vaizdinę informaciją apie objektą arba subjektą.

VIVOTEK inovatyvi SNV (padidinto naktinio jautrumo) technologija

VIVOTEK SNV inovatyvi technologija suteikia vaizdo stebėjimo galimybę prie prasto apšvietimo gauti pakankamai gerą spalvoto vaizo kokybę, kuri atitiktų esamos kokybės poreikį. Pavyzdžiui, natinio miesto vaizdo stebėjimas, kuomet vienintelis šviesos šaltinis yra gatvių apšvietimo žibintai, arba didelių prastai apšviestų sandėlių vaizdo stebėjimas yra tie objektai, kuriuose ši technologija demonstruoja savo pranašumą. VIVOTEK pasiekė technologinį proveržį didelio jautrumo kamerų srityje. IP kameros su SNV technologija turi itin jautrius optinius sensorius, kurie sugeba sugeneruoti aukštos raiškos spalvotą vaizdą net iki 0,1 lux, pasitelkus pažangiasias vaizdo apdorojimo technologijas, kurios išryškina spalvas ir kontrastingumą, sumažina triukmą su 3D triukšmo mažinimo technologija, gauname gerą, spalvotą naktinį vaizdą.

➤➤ Find SNV-label products on VIVOTEK Brochure