APIE MUS

Kodėl Vivotek?
VIVOTEK žmonės ir kultūra

VIVOTEK kompanijos pagrindinės vertybės yra intergracija, rūpestingumas ir inovacija. Kompanijos prioritetai yra nukreipti į patikimų ir artimų sankykių su klientais, partneriais ir darbuotojais palaikymu ir pažangiausių produktų, sprendimų paleidimą į rinką.

VIVOTEK kompanijos koziris yra stipri mokslinių tyrimų ir gamybos galimybės ir plėtra. Per visus gyvavimo metus VIVOTEK pademonstravo puikius rezultatus vaizdo kodavimo technologijų, tinko protokolų, IP kamerų lustų sistemų kūrime ir sukaupė nemažai žinių ir patirties, kad išleistų į rinką daug patikimų produktų, kurie puikiai suderinti net ir su kebliausiomis tinklo sistemomis.

VIVOTEK siūlo plačią gaminių seriją: tinklo kameras, vaizdo serverius, vaizdo imtuvus, tinklo įrašymo įrenginius (NVR), ir programinę įrangą vaizdo stebėjimui. 2005 VIVOTEK išleido savo pirmąjį sukurtą IP kamerų lustų sistemą, (VVTK-1000), kurią panaudojo 7000-serijos vaizdo stebėjimo produktuose. Po to metai po metų VIVOTEK kurs produktus su vis daugiau pažangių funkcijų išplėsiančių produktų spektrą nuo taupių iki aukšto lygio produktų. Kompaniją ir iki šiol stengiasi nenukrypti nuo šios krypties: kurti tiek ekonomiškus, tiek aukšto technologinio lygio reikalaujančio sprendimo produktus savo klientams.