AUTOMOBILIŲ NUMERIŲ NUSKAITYMO SPRENDIMAI

Parkavimas ir įeigos kontrolė

Parkavimo ir įeigos sprendimas susideda iš pažangių LPR automobilio numerio atpažinimo kamerų, VAST2 VMS ir veido atpažinimo sistemos, užtikrinančios aukščiausią saugią įeigos kontrolės patirtį (pvz. darbuotojų atvykimo į/išvykimo iš darbo kontrolė, transporto priemonių atpažinimas pravažiavus mokamų kelių atkarpas). Automatiškai suderindamas identifikuotus numerio ženklus ir veido profilius su jau turima duomenų baze ir susiedamas su trečiosios šalies prieigos kontrolės sistema, sprendimas sumažina reikalingas darbo sąnaudas ir pagerina norimą efektyvumą.

Daugiau informacijos rasite čia.

„Stop & Go“ sprendimas, skirtas įvažiavimo/išvažiavimo kontrolei į parkavimo vietas, kuomet transporto priemonė sustoja arba beveik sustoja. VIVOTEK LPR sprendimas vienu metu gali atpažinti valstybinius numerius iš daugiau nei 70 šalių ar valstijų. Esant poreikiui jis taip pat konvertuoja numerio ženklus į Wiegand protokolą, kas suteikia galimybę integruoti šį sprendimą su kitų gamintojų įeigos kontrolės sistemomis. Kartu naudojant partnerių programine įranga sprendimas gali apimti ir apmokestinimo sistemas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Numerio atpažinimas

Eismo valdymo sprendimai

VIVOTEK siūlo įvairias kameras, skirtas stebėti eismą. VIVOTEK ir partnerių pateiktas sprendimas gali apjunti kameras ir stebėjimo (angl. monitoring) sistemą VAST 2 VMS, skirtą stebėti eismą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, įvairiuose taškuose, gauti automatiškai nustatytus pranešimus (angl. alarm) dėl eismo anomalijų. Tai leidžia efektyviai optimizuoti išteklių paskirstymą ir žymiai sumažinti eismo spūstis.

Daugiau informacijos rasite čia.

Liko neatsakytų klausimų?

Susisiekite su mumis, ir išspręsime visus likusius neaiškumus!